Про компанію

50
видів товарів
70
точок продажу
400000+
задоволених родин

   У 50-х рр. XIX cт. вчені з Мюнхена (Німеччина) активно розробляли матраци, які б гарантували людям здоровий сон та повноцінний відпочинок. Для цього велися пошуки особи, яка б постачала матраци для експериментів. На той час було багато крамниць, де продавався такий товар. Учені зупинили свою увагу на невеликому магазинчику Sönger und Söhne («Зонгер унд Зоне», що в перекладі «Зонгер і сини»). Господар у минулому був інженером, тож із задоволенням щось змінював, додавав у вироби. Вдосконалені матраци він відправляв ученим. Учені були приємно вражені, адже на той час — це був справжній прорив у сфері виробництва матраців.
   Минув не один десяток років відтоді, і нині продуцію Sönger und Söhne виробляють на найбільших потужностях світу. Найкращі матеріали та безперечна якість товарів для сну та відпочинку Sönger und Söhne є запорукою довіри й прихильності десятків тисяч покупців.
   На ринку України ТМ Sönger und Söhne з’явилася з 2011 року і за цей досить короткий проміжок часу стала утіленням не лише високої німецької якості, а й символом сімейної єдності та родинного затишку.

Виробництво товарів ТМ Sönger und Söhne — від підготовки сировини до пошиття готової продукції — ведеться під ретельним контролем за дотриманням технологічного процесу. На вхідному контролі здійснюється перевірка сировини та матеріалів на відповідність заявленим фізико-механічним характеристикам. На проміжному контролі проводиться перевірка окремих складових виробу до того, як вони будуть укомплектовані в готовий продукт. Вихідний контроль — перевірка якості виготовлених матраців. Окрім автоматизованого контролю якості на високотехнологічному обладнанні, проводиться додатковий огляд усіх виробів кваліфікованими спеціалістами. Така система забезпечує контроль якості на всіх стадіях виробничого процесу з використанням сировини найвищого ґатунку як від провідних всесвітньо відомих постачальників (Туреччина, Німеччина, Італія та ін.), так і від національних українських виробників, а також власного виробництва. Зокрема, для матраців використовуються м’які та жорсткі наповнювачі: кокосове волокно, латекс, пінополіуретан, синтепон, бавовна та шерсть. При виготовленні ортопедичних матраців використовується унікальна технологія поєднання пружинного блоку і поліуретанової піни, що дає змогу досягати неймовірного оздоровлювального ефекту — регенерації хребта уві сні та запобігання болей у спині. Чохли для матрасів шиються з бельгійських тканин преміум-якості.
У сучасному динамічному світі життя диктує свої правила і практично не залишає часу на відпочинок. Повноцінний сон — це той час, який людина жертвує, часто не замислюючись про здоров’я. Тому добре самопочуття та емоційна рівновага напряму залежить від того, на чому вона спить. З ТМ Sönger und Söhne – ваші сни будуть солодшими, а здоров’я – міцнішим.

Підтверджена якість

ТМ SÖNGER und SÖHNE (укр. «Зонгер унд Зоне») — втілення сучасних технологій і вікових німецьких сімейних традицій у виробництві товарів для відпочинку та здорового сну.
Документи, що підтверджують нашу якість.

подивитись сертифікати
наші Партнери